Bun venit pe Forumul Andrei

Daca vezi aceasta pagina inseamna ca nu ai cont sau nu esti logat.
Daca doresti doar sa vizualizezi forumul poti apasa pe "x-ul" din dreapta si acesta imagine nu va mai fi afisata.

Pentru o vizualizare cat mai buna a acestui forum recomandam
8
Va uram o zi buna in continuare si o navigare cat mai placuta pe acest forum !


   
AcasaSustineFAQInregistrareConectareCautareCalendar
Twitter



Programul turului Ligii I 2009/2010

Navigare :: Informatii pe domenii :: Sport :: Fotbal :: Liga 1
AutorMesaj
 nick
avatar
Rang: Administrator


MesajSubiect: Programul turului Ligii I 2009/2010 Joi Iul 16, 2009 2:58 am  
Etapa I (1 august)
Internațional Curtea de Argeș – Oțelul Galați
Ceahlăul Piatra Neamț – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Politehnica Iași
Unirea Alba Iulia – FC Brașov
FC Timișoara – Gloria Bistrița
FC Ploiești – Pandurii Târgu Jiu
FC Vaslui – FC Argeș
Universitatea Craiova – Dinamo
Etapa a II-a (8 august)
Oțelul Galați – Ceahlăul Piatra Neamț
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Politehnica Iași – FC Timișoara
FC Brașov – FC Ploiești
Gloria Bistrița – Unirea Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu – FC Vaslui
FC Argeș – Universitatea Craiova
Dinamo – Internațional Curtea de Argeș
Etapa a III-a (15 august)
Internațional Curtea de Argeș – FC Argeș
Ceahlăul Piatra Neamț – Dinamo
CFR Cluj – Oțelul Galați
Unirea Alba Iulia – Politehnica Iași
FC Timișoara – Rapid
FC Ploiești – Gloria Bistrița
FC Vaslui – FC Brașov
Universitatea Craiova – Pandurii Târgu Jiu
Steaua – Unirea Urziceni
Etapa a IV-a (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Oțelul Galați – Steaua
Unirea Urziceni – FC Timișoara
Politehnica Iași – FC Ploiești
FC Brașov – Universitatea Craiova
Gloria Bistrița – FC Vaslui
Pandurii Târgu Jiu – Internațional Curtea de Argeș
FC Argeș – Ceahlăul Piatra Neamț
Dinamo – CFR Cluj
Etapa a V-a (29 august)
Internațional Curtea de Argeș – FC Brașov
Ceahlăul Piatra Neamț – Pandurii Târgu Jiu
CFR Cluj – FC Argeș
Unirea Alba Iulia – FC Timișoara
FC Ploiești – Rapid
FC Vaslui – Politehnica Iași
Universitatea Craiova – Gloria Bistrița
Oțelul Galați – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo
Etapa a VI-a (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
FC Timișoara – FC Ploiești
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Politehnica Iași – Universitatea Craiova
FC Brașov – Ceahlăul Piatra Neamț
Gloria Bistrița – Internațional Curtea de Argeș
Pandurii Târgu Jiu – CFR Cluj
FC Argeș – Steaua
Dinamo – Oțelul Galați
Etapa a VII-a (19 septembrie)
Internațional Curtea de Argeș – Politehnica Iași
Ceahlăul Piatra Neamț – Gloria Bistrița
CFR Cluj – FC Brașov
FC Ploiești – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – FC Timișoara
Universitatea Craiova – Rapid
Oțelul Galați – FC Argeș
Steaua – Pandurii Târgu Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni
Etapa a VIII-a (26 septembrie)
Rapid – Internațional Curtea de Argeș
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
FC Timișoara – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Ploiești
Politehnica Iași – Ceahlăul Piatra Neamț
FC Brașov – Steaua
Gloria Bistrița – CFR Cluj
Pandurii Târgu Jiu – Oțelul Galați
FC Argeș – Dinamo
Etapa a IX-a (3 octombrie)
Internațional Curtea de Argeș – FC Timișoara
Ceahlăul Piatra Neamț – Rapid
CFR Cluj – Politehnica Iași
FC Vaslui – FC Ploiești
Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
Oțelul Galați – FC Brașov
Steaua – Gloria Bistrița
FC Argeș – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Târgu Jiu
Etapa a X-a (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – Internațional Curtea de Argeș
FC Timișoara – Ceahlăul Piatra Neamț
FC Ploiești – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Politehnica Iași – Steaua
FC Brașov – Dinamo
Gloria Bistrița – Oțelul Galați
Pandurii Târgu Jiu – FC Argeș
Etapa a XI-a (24 octombrie)
Internațional Curtea de Argeș – FC Ploiești
Ceahlăul Piatra Neamț – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – FC Timișoara
Universitatea Craiova – FC Vaslui
Oțelul Galați – Politehnica Iași
Steaua – Rapid
Pandurii Târgu Jiu – Unirea Urziceni
FC Argeș – FC Brașov
Dinamo – Gloria Bistrița
Etapa a XII-a (31 octombrie)
Rapid – Oțelul Galați
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
FC Timișoara – Steaua
FC Ploiești – Ceahlăul Piatra Neamț
FC Vaslui – Internațional Curtea de Argeș
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
Politehnica Iași – Dinamo
FC Brașov – Pandurii Târgu Jiu
Gloria Bistrița – FC Argeș
Etapa a XIII-a (7 noiembrie)
Internațional Curtea de Argeș – Universitatea Craiova
Ceahlăul Piatra Neamț – FC Vaslui
CFR Cluj – FC Ploiești
Oțelul Galați – FC Timișoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Brașov – Unirea Urziceni
Pandurii Târgu Jiu – Gloria Bistrița
FC Argeș – Politehnica Iași
Dinamo – Rapid
Etapa a XIV-a (21 noiembrie)
Internațional Curtea de Argeș – Unirea Urziceni
Rapid – FC Argeș
Unirea Alba Iulia – Oțelul Galați
FC Timișoara – Dinamo
FC Ploiești – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra Neamț
Politehnica Iași – Pandurii Târgu Jiu
Gloria Bistrița – FC Brașov
Etapa a XV-a (28 noiembrie)
Ceahlăul Piatra Neamț – Internațional Curtea de Argeș
CFR Cluj – Universitatea Craiova
Oțelul Galați – FC Ploiești
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistrița
FC Brașov – Politehnica Iași
Pandurii Târgu Jiu – Rapid
FC Argeș – FC Timișoara
Dinamo – Unirea Alba Iulia
Etapa a XVI-a (5 decembrie)
Internațional Curtea de Argeș – CFR Cluj
Ceahlăul Piatra Neamț – Unirea Urziceni
Rapid – FC Brașov
Unirea Alba Iulia – FC Argeș
FC Timișoara – Pandurii Târgu Jiu
FC Ploiești – Dinamo
FC Vaslui – Oțelul Galați
Universitatea Craiova – Steaua
Politehnica Iași – Gloria Bistrița
Etapa a XVII-a (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlăul Piatra Neamț
Oțelul Galați – Universitatea Craiova
Steaua – Internațional Curtea de Argeș
Unirea Urziceni – Politehnica Iași
FC Brașov – FC Timișoara
Gloria Bistrița – Rapid
Pandurii Târgu Jiu – Unirea Alba Iulia
FC Argeș – FC Ploiești
Dinamo – FC Vaslui
 nick
avatar
Rang: Administrator


MesajSubiect: Re: Programul turului Ligii I 2009/2010 Mier Noi 25, 2009 8:18 am  
A fost reactualizata pagina de sport

Click pe imagine


*Scrie romaneste
*Sterg mesajele inutile sau scrise cu CAPS
*Nu fa spam
*Linkurile relevante în context sunt binevenite.

Transferul se face din contul dumnevoastra de Paypal




Copyright © 2008-2014 Forumul Andrei. Toate drepturile rezervate. Termeni si conditii
Aspect creat si codat de Alexandru Miron & Nick

.